16 lutego 2024

Współpraca PPL z Oman Airports Managment

Polskie Porty Lotnicze S.A. i Oman Airports Management Company podpisały list intencyjny, który określa zasady współpracy pomiędzy Polską a Omanem.

 

List intencyjny to początkowy krok aby nawiązać stałą współpracę w celu rozwinięcia i udoskonalenia usług lotniczych na lotniskach w Polsce, jak i na Bliskim Wschodzie.

 

Głównym celem jest zachęcenie linii lotniczych do uruchomienia połączeń między tymi krajami, ale przede wszystkim o promowanie podróży służbowych i prywatnych. Po wnioskach wyciągniętych w okresie pandemii, wspólnie należy pochylić się nad problemami światowego sektora lotniczego. Podpisanie listu intencyjnego z Oman Airports Management Company jest dla wielkim krokiem w kierunku zacieśnienia relacji międzynarodowych oraz budowy silnych partnerstw w sektorze lotniczym. Współpraca ta, przyniesie liczne korzyści dla obu stron.

 

Ze strony Oman Airports, który zarządza portem w Maskacie oraz innymi cywilnymi lotniskami w Sułtanacie Omanu, umowę podpisał Szejk Aimen bin Ahmed Al Hosni, prezes OAMC i członek zarządu ACI World.Bibliografia:
1. http://wiadomosciturystyczne.pl/

 

 

Wspólpraca PPL z Omanem

Polityka cookies

Polityka prywatności

Dane adresowe:

Śledź nas na:Simply Travel Sp. z o.o

ul. M.Medweckiego 17,
31-870 Kraków

NIP: 6842566567

tel: +48 12 376 82 83

e-mail: office@simplytravel.com.pl