21 lutego 2024

Yanosik pokaże atrakcje na trasie

Aplikacja Yanosik, która służy do nawigowania kierowców, wprowadza nową opcję  Będąc w drodze, możesz uatrakcyjnić swoją podróż, poznając atrakcje znajdujące się na trasie przejazdu.

Dzięki projektowi „Turystyka Regionu”, który jest aktualnie rozwijany przez twórców aplikacji, kierowcy będą mieli możliwość uzyskania informacji na temat mijanych podczas podróży atrakcji – poinformuje ich o tym aplikacja.

Komunikaty będą wyświetlane w aplikacji w postaci powiadomień graficznych podobnych do tych, które pojawiają się np. przy okazji utrudnień w ruchu czy fotoradarów. Ikonki informujące o atrakcjach wyświetlane będą na 10 km przed dotarciem do lokalizacji, by dać kierowcy czas do zaplanowania postoju lub zmiany trasy.

Nowa funkcjonalność aplikacji to udogodnienie dla kierowców, ale i promocja dla destynacji. Twórcy aplikacji zachęcają samorządy do zgłaszania miejsc, które mogłyby się znaleźć w aplikacji jako atrakcyjne punkty na trasach. Z możliwości tej skorzystało już województwo pomorskie.

Bibliografia:
1. http://wiadomosciturystyczne.pl/

 

Yanosik pokaże atrakcje na trasie

Polityka cookies

Polityka prywatności

Dane adresowe:

Śledź nas na:Simply Travel Sp. z o.o

ul. M.Medweckiego 17,
31-870 Kraków

NIP: 6842566567

tel: +48 12 376 82 83

e-mail: office@simplytravel.com.pl