Promy - oferujemy szeroki wybór nowoczesnych i przestronnych kabin, w których można wypocząć i zrelaksować się podczas podróży np. do Szwecji. Co więcej, na pokładzie promów znajdują się liczne bary. Nasze promy są zmotoryzowane, więc możesz zabrać ze sobą również samochódmotocyklrower lub inny pojazd.

Ubezpieczenia turystyczne - ubezpieczenie kosztów rezygnacji lub przerwania podróży to produkt bardzo przydatny firmom dynamicznie planującym spotkania swoich pracowników – zwłaszcza w okresie burzliwego rozwoju, przejęć, fuzji, kiedy to podróż służbowa może być często anulowana w ostatniej chwili. Chroni ono firmę przed rosnącymi kosztami tak dynamicznie planowanego grafiku.

MICE - Wiemy jak zadbać o właściwą atmosferę spotkania biznesowego, oprawę konferencji lub szkolenia, zaplanować udaną imprezę firmową lub inspirujący wyjazd motywacyjny. Do każdego zapytania nasz zespół przygotowuje ofertę w ramach przeznaczonego na ten cel budżetu. 

Wynajem samochodu - Dzięki szerokiej sieci partnerów i doświadczeniu oferujemy obsługę wynajmu samochodów oraz przejazdów samochodowych wraz z kierowcą w każdym mieście na świecie. Nowoczesny system rezerwacji i doświadczenie w logistyce umożliwia szybkie i bezproblemowe zamówienie i korzystanie z samochodu gdziekolwiek się znajdujesz.

Organizacja podróży? Zostaw to nam!

Bilety kolejowe/autobusowe - to kolejna usługa, którą oferujemy. Bilet krajowy, zagraniczny czy międzynarodowy - każde połączenie wyszukamy. 

Hotele - posiadamy bazę, gdzie większość z nich stanowią hotele, pensjonaty i apartamenty wakacyjne. Bez znaczenia czy jest to wielkie miasto, czy mała przydrożna miejscowość. Dla klienta rezerwujemy wszystko. Dzięki sprawdzonym dostawcom i partnerom oferujemy naszym klientom narzędzia do samodzielnej rezerwacji hoteli poprzez dedykowany dla firmy link. Dają one możliwość samodzielnego poszukiwania oferty oraz dokonywania rezerwacji przez pracowników odpowiedzialnych za koordynację podróży służbowych.

Serwis Emergency - Specjalnie dla naszych Klientów prowadzimy całodobowy serwis, służący pomocą zarówno w przypadku sytuacji nagłych i niestandardowych, jak i kontynuacji zaplanowanych działań. Serwis obsługiwany jest zawsze przez naszego pracownika, przez co zdiagnozowanie sytuacji, rozwiązanie problemu czy udzielenie informacji odbywa się niemal od ręki. To narzędzie skierowane zwłaszcza dla Klientów planujących podróż z dnia na dzień i często zmieniających trasy, miejsce pobytu, potrzebujących pomocy czy informacji.

Voucher - pełni formę środka płatniczego za wybrane usługi. Może być on formą nagradzania, premiowania lub motywowania pracowników i partnerów. Voucher może zawierać pojedynczą usługę lub pakiet usług w zależności od zgłoszonych potrzeb. O wartości vouchera decyduje klient. Vouchery mogą być wykorzystane m.in. na: bilety lotnicze, kolejowe, promowe, autokarowe, pobyt w hotelu/ośrodku wypoczynkowym, wynajem samochodów, ubezpieczenia podróży, inne usługi np. SPA lub kolację w restauracji

Pośrednictwo wizowe - pośredniczymy w uzyskaniu wiz przy wyjazdach służbowych, gwarantując profesjonalną obsługę. Udzielimy naszym Klientom informacji i odpowiedzi na pytania jakie warunki należy spełnić, aby w jak najkrótszym czasie otrzymać wizę. Nasze pośrednictwo wizowe obejmuje m.in. przekazanie wszelkich informacji dotyczących warunków uzyskania wizy, w tym spis wszystkich niezbędnych dokumentów, wymagania dotyczące paszportu i jego okresu ważności, uzgodnienie terminu i odebranie dokumentów przez Simply Travel, uiszczenie opłaty konsularnej i innych opłat mogących wystąpić w związku z procedurą wizową, ustalenie terminu i dostarczenie przez nas paszportu.

Bilety lotnicze - jako biuro podróży, współpracujemy z wszystkimi liniami lotniczymi. Porównujemy i przeszukujemy każdą opcję, aby wybrać najlepszą opcję dla klienta. Również bilety typu LOW COST.

Cookies policy

Privacy policy

Address data:

Follow us:Simply Travel Sp. z o.o

ul. M.Medweckiego 17,
31-870 Kraków

TAX: 6842566567

phone: +48 12 376 83 82

e-mail: office@simplytravel.com.pl